Liga FSL — Wyniki 6 kolejki

Liga FSL zbliża się ku końcowi rundy jesiennej. Cosban dorzuca 2 oczka. Poznaj wyniki przedostatniej kolejki.

Spis treści

Krótka relacja

Cosban dorzuca 2 oczka, Wilki wygrywają z Mielnem, Szczygieł z czystym kontem.

Pierwszym spotkaniem był mecz pomiędzy Viskase Świecie, a i4.Life. Przebiegał pod dyktando Terespola, bez większych problemów tworzyli sobie na boisku przestrzeń do podań oraz oddawania strzałów. Ponownie w bramce i4Life niezawodny Arkadiusz Szczygieł, który otrzymał w tym meczu tytuł najlepszego bramkarza. Kacper Piór strzela 3 bramki i otrzymuje tytuł MVP, a żółta kartka trafiła do Michała Pilarskiego (Viskase).

Drugi mecz był bardzo wyrównany, ale Zaparowani… zaparowali. Brak zawodników na zmianę w ostatnich minutach meczu wykorzystały Wilki. W bramce Wilków ponownie Grzegorz Więcek  zaskakiwał sam siebie. Podczas meczu dochodziło do wielu sytuacji strzeleckich, a nawet wpadła  bramka samobójcza. Michał zrewanżował się za ten błąd i pewnie wykorzystał rzut karny. 

Ostatni mecz w tym dniu to Olimpia Drzycim vs. Haber Logistics. Drużyna Olimpii po pierwszej połowie prowadziła 4:0 i ta połowa nie należała do łatwych, gdyż Logistics grał pewnie w obronie i nie dopuszczał do sytuacji strzeleckich. Niestety, Haber pogubił się w drugiej połowie, miał problem z przekazywaniem zawodników i w indywidualnych akcjach tracił piłkę.  Marek Bernacki — bramkarz  Olimpii — pewnie wychodził do gry i rozgrywał piłkę, dzięki czemu drużyna z Drzycimia mogła wykorzystać przestrzeń i mądrze rozegrać piłkę. Jedyną bramkę dla Habra strzelił Dawid Styborski, po asyście prezesa ligi.

Szczegóły meczów

Kliknij wynik spotkania, aby zobaczyć szczegółowe statystyki.

[jsMatchDayStat season_id=”9331″ matchday_id =”86″ photo=”1″ teamname=”0″ venue=”0″ layout=”0″]

Zapisz dziecko do Młodych Wilków!

A Ty oszczędzaj w Klubie Wilka!

Wilczy Newsletter

Raz w miesiącu otrzymaj podsumowanie artykułów na swój adres e-mail.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Liga FSL — Wyniki 6 kolejki

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top