Liga FSL — Wyniki 7 kolejki

Koniec rundy jesiennej Ligi FSL! Wyniki i podsumowanie piłkarskich zmagań na orlikach w Świeciu.

Spis treści

Viskase Świecie vs Olimpia Drzycim

Wyrównana walka i świetna postawa drużyny Vikase - skuteczność przechyliła szalę wyniku.

Szóste zwycięstwo odnotowała Olimpia Drzycim, utrzymując fotel lidera po rundzie jesiennej. Do przerwy drużyna Olimpii pod przewodnictwem Jarosław Grzybowski, nie mogła znaleźć sposobu na strzelenie bramki drużynie Viskase. Z kolei ta, dochodziła do sytuacji bramkowych i mogła strzelić liderowi kilka bramek — niestety skuteczność i wykończenie akcji zawiodła. 3 bramki dla Olimpii strzelił Adam Kolmajer i zajmuje 2 miejsce w kwalifikacji strzelców z wynikiem 11 oczek.  Otrzymał również tytuł MVP, gdzie również zajmuje drugą pozycję w tej kwalifikacji. Finalnie mecz skończył się wynikiem 9:2 dla Olimpii. Dla drużyny Viskase strzelali Kacper Suchomski i bramkarz Krzysztof Kujawski.

Pełne podsumowanie meczu -> Kliknij tutaj

Liga FSL Olimpia Drzycim i Viskase Świecie
Zdjęcie dzięki uprzejmości Sławomira Wojciechowskiego z portalu Nowe Świecie

i4.Life Terespol vs Wilki

Perfekcyjna gra w ataku i obronie drużyny Kacpra Samrowskiego, bezradność Wilków i czas na refleksje przed kolejną rundą

Wicelider Ligi FSL po rundzie jesiennej rozgromił drużynę Wilków w ostatniej kolejce 13:0 – dzięki temu, bramkarz i4.Life Arkadiusz Szczygieł otrzymał kolejny tytuł bramkarza meczu i prowadzi w tej kwalifikacji tuż przed Grzegorz Więcek z przeciwnej drużyny. Mecz prawie jednostronny, bo drużyna Wilków oddała zaledwie 3 strzały. Ten zespół składa się głównie z młodych zawodników, którzy doświadczenie mają tylko z orlikowych boisk. Mimo tej porażki, 4 miejsce należy właśnie do Wilków! Dla i4.Life Terespol po 4 bramki w tym meczu zdobyli: Bartosz Jaworski oraz Kacper Piór i ten po rundzie jesiennej zostaje królem strzelców z 12 trafieniami, oraz zawodnikiem meczów MVP.  Swoją pierwszą bramkę w tej rundzie zdobył Kacper Samrowski

Pełne podsumowanie meczu -> Kliknij tutaj

Zdjęcie dzięki uprzejmości Sławomira Wojciechowskiego z portalu Nowe Świecie

Treningi, mecze i integracja dla dzieci

Dołącz do Wilka i zapisz dziecko do Młodych Wilków!

Refal Family Team vs Haber Logistics

Mecze tych drużyn zawsze dostarczają dużo emocji i walki. RTF vs HABER.

Wyrównany mecz do samego końca z bilansem 2:2 i 4 żółtymi kartkami. W Świetnej dyspozycji byli bramkarze obu drużyn. Ksawery Stolp z RTF otrzymał tytuł bramkarza meczu. Bramkarze obu drużyn obronili mnóstwo celnych strzałów i nie doprowadzili swoich zespołów do straty bramek. 

Pełne podsumowanie meczu -> Kliknij tutaj

Wesprzyj naszą działalność

Zostaw nam swój adres email, a odezwiemy się do Ciebie gdy otrzymamy zgłoszenie o wsparcie naszej działalności.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Liga FSL — Wyniki 7 kolejki

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top