fbpx

Boniek górą

Młode Wilki Boniek po raz drugi zgarnęły komplet punktów umacniając się na pozycji lidera. Kuba Sprengel wyrasta na najlepszego snajpera naszej ligi, zaś Michał Kłos bramkarza.

Spis treści

Arbiter spotkania: Sebastian Borek

“Jako sędzia z ponad 8-letnim doświadczeniem stwierdzam, że atmosfera w Wilku podczas rozgrywanych meczów jest wspaniała. Aż chce mi się tutaj przyjeżdżać!”

MŁODE WILKI BONIEK – ZIELONI ŁĄG 6:0 (3:0) – karne 2:1

„Boniek” odniósł drugie zwycięstwo w tym sezonie i było ono w pełni zasłużone. Ponownie jego głównym architektem był Kuba Sprengel, który już do przerwy popisał się klasycznym hat-trickiem pokonując bramkarza Zielonych w 7., 8. i 16. min. W 2. części Wilki kontrolowały wydarzenia na boisku, a sprawa victorii rozstrzygnęła się praktycznie już w 27. min., gdy było 5:0. Kuba Sprengel jeszcze raz trafił do siatki rywali i na koncie ma już 10 goli, co daje mu zdecydowanie pozycję lidera klasyfikacji strzelców. Zieloni Łąg próbowali zdobyć choćby honorową bramkę, lecz brakowało im zdecydowanie jakości i celności strzałów. Bramkarz „Bońka” Michał Kłos zaliczył drugie „zerko” w tej edycji ligi. Piłkarze z powiatu chojnickiego muszą jeszcze poczekać na pierwszy punkt w naszych rozgrywkach, bo także w rzutach karnych musieli uznać wyższość świecian. Młode Wilki Boniek z kompletem 8 punktów przewodzą tabeli. Druga jest Tęcza – 5 pkt, a trzecie Młode Wilki Deyna – 4 pkt. W tej kolejce pauzowała Tucholanka Tuchola, co spowodowało spadek na 4. miejsce. 

Bramki

Kuba Sprengel 4, Igor Gilas, Filip Patyna.

MVP 

Kuba Sprengel (Młode Wilki Boniek).

Najlepszy bramkarz 

Michał Kłos (Młode Wilki Boniek).

Arbiter Spotkania

Sebastian Borek

Galeria zdjęć

Mateusz Leman Wilk Świecie

Mateusz Leman

Organizowana przez nas Młodzieżowa Liga Wilka to świetna alternatywa dla Ligi Związkowej. To świetne miejsce do rozwoju zawodników, którzy nie łapią się do 11-tki oraz dla tych, którzy nie jeżdżą na mecze.  

Już dziś zgłoś swój zespół do Nowego Sezonu Młodzieżowej Ligi Wilka w roku 2024!

Nowe reguły, nowe zasady — jeszcze więcej przyjemności z gry! Napisz i zapytaj o szczegóły.

Klub Sportowy Wilk

Poznaj treningi i zajęcia prowadzone przez nasz klub oraz inne aktywności w miejscowości Świecie.

Aktywności sportowe w naszym klubie

Młode Wilki

Dzięki piłce nożnej uczymy dyscypliny, szacunku i współpracy. 

Amatorska Siatkówka (1)

Siatkówka

Wpadnij na siatkówkę, a poczujesz się lepiej niż kiedyś na lekcjach WF.

Treningi

Zadbaj o siebie z wykorzystaniem masy własnego ciała.

Scroll to Top