Boniek górą

Młode Wilki Boniek po raz drugi zgarnęły komplet punktów umacniając się na pozycji lidera. Kuba Sprengel wyrasta na najlepszego snajpera naszej ligi, zaś Michał Kłos bramkarza.

Spis treści

MŁODE WILKI BONIEK – ZIELONI ŁĄG 6:0 (3:0) – karne 2:1

„Boniek” odniósł drugie zwycięstwo w tym sezonie i było ono w pełni zasłużone. Ponownie jego głównym architektem był Kuba Sprengel, który już do przerwy popisał się klasycznym hat-trickiem pokonując bramkarza Zielonych w 7., 8. i 16. min. W 2. części Wilki kontrolowały wydarzenia na boisku, a sprawa victorii rozstrzygnęła się praktycznie już w 27. min., gdy było 5:0. Kuba Sprengel jeszcze raz trafił do siatki rywali i na koncie ma już 10 goli, co daje mu zdecydowanie pozycję lidera klasyfikacji strzelców. Zieloni Łąg próbowali zdobyć choćby honorową bramkę, lecz brakowało im zdecydowanie jakości i celności strzałów. Bramkarz „Bońka” Michał Kłos zaliczył drugie „zerko” w tej edycji ligi. Piłkarze z powiatu chojnickiego muszą jeszcze poczekać na pierwszy punkt w naszych rozgrywkach, bo także w rzutach karnych musieli uznać wyższość świecian. Młode Wilki Boniek z kompletem 8 punktów przewodzą tabeli. Druga jest Tęcza – 5 pkt, a trzecie Młode Wilki Deyna – 4 pkt. W tej kolejce pauzowała Tucholanka Tuchola, co spowodowało spadek na 4. miejsce. 

Bramki

Kuba Sprengel 4, Igor Gilas, Filip Patyna.

MVP 

Kuba Sprengel (Młode Wilki Boniek).

Najlepszy bramkarz 

Michał Kłos (Młode Wilki Boniek).

Arbiter Spotkania

Sebastian Borek

Galeria zdjęć

Wesprzyj naszą działalność

Zostaw nam swój adres email, a odezwiemy się do Ciebie gdy otrzymamy zgłoszenie o wsparcie naszej działalności.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Boniek górą

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Chcesz porozmawiać?

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Scroll to Top