Deyna vs Lewandowski Lubański Młodzieżowa Liga Wilka

Braterski pojedynek

Drugą kolejkę rozpoczęliśmy od braterskiego pojedynku Wilków. Faworytem był bardziej doświadczony zespół Deyny, dla którego był to inauguracyjny pojedynek drugiego sezonu ligi.

Spis treści

MŁODE WILKI DEYNA – MŁODE WILKI LEWANDOWSKI/LUBAŃSKI 8:1 (5:0) – karne 3:2

Niedzielę rozpoczęliśmy od braterskiego pojedynku Wilków. Faworytem był bardziej doświadczony zespół Deyny, dla którego był to inauguracyjny pojedynek drugiego sezonu ligi. Podopieczni Mateusza Rezmera szybko strzelili dwa gole, ale potem przez 12 minut nasi najmłodsi stażem zawodnicy dzielnie bronili dostępu do własnej bramki słuchając uważnie podpowiedzi trenerek Madzi Małkowskiej i Oli Kwińczak oraz prezesa klubu Mateusza Lemana. Napór graczy „Deyny” przyniósł efekt dopiero w końcowych minutach 1. części i do przerwy było 5:0. Warto odnotować klasycznego hat-tricka Nicolasa Cąbera w pierwszych 20 minutach. Druga połowa miała podobny przebieg. Inicjatywa należała dalej do starszych Wilków, co zaowocowało trzema kolejnymi golami. Ich młodsi koledzy na pocieszenie zdobyli honorową bramkę, a jej autorem był Szasa Kotsovskyi. Za to emocje przyniosła seria rzutów karnych. Po regulaminowych trzech kolejkach był remis 2:2. O wszystkim zdecydowała tzw. „nagła śmierć”. Ostatecznie Deyna wygrał 3:2 i zainkasował 4 punkty.

Bramki

Nicolas Cąber 4, Filip Bartkowiak, Leon Cyta, Filip Ejankowski, Wojtek Marszałek (MW Deyna) – Szasa Kotsovskyi (MW Lewandowski/Lubański).

MVP:

Nicolas Cąber (MW Deyna), Szasa Kotsovskyi (MW Lewandowski/Lubański).

Arbiter Spotkania

Sebastian Borek

Galeria zdjęć

Subskrybuj

Za 19,99 zł miesięcznie wspieraj Klub Sportowy Wilk i otrzymuj informacje o nowościach jako jedna z pierwszych osób!

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Deyna vs Lewandowski Lubański Młodzieżowa Liga Wilka

Braterski pojedynek

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top