“Gramy dla Julii” – Turniej piłki siatkowej

Charytatywny turniej dla 8 zespołów oraz licytacja ze zbiórką pieniędzy.

Spis treści

Podsumowanie

Dla Julii zebraliśmy łącznie 3239,55 zł !

W sobotę 4 marca w Szkole Podstawowej nr 8 w Świeciu zorganizowaliśmy turniej siatkówki. Jego głównym celem była zbiórka pieniędzy na operację dla Julii Tomzy.  Całą kwotę, którą udało nam się w tym dniu zebrać, w całości przeznaczyliśmy na realizację celu tej imprezy. Potwierdzenia przelanych pieniędzy znajdują się poniżej. 

2 839,55 zł

Opłaty wpisowe, puszka, koperty, licytacje

400,00 zł

Wylicytowana piłka

Od organizatorów

Dziękujemy wszystkim drużynom, kibicom i każdej osobie z osobna, która miała choć mały wkład w organizację tego wydarzenia.

Poza głównym celem, jakim była zbiórka pieniędzy, liczyła się dla nas przyjazna atmosfera oraz dobra zabawa. Obserwując zachowania niektórych zawodników, podeszli oni do turnieju bardzo emocjonalnie z nastawieniem na wynik, a liczył się przecież sam gest. 

Początkowo turniej miał być tylko dla 6 drużyn, ale finalnie wystąpiło 8 zespołów, przez co rozegraliśmy 2 sety do 15 punktów, a w wypadku Tie Breku do 10.  Jeśli chodzi o drużyny i zajęte przez nie poszczególne miejsca, znajdziecie je na naszym Facebooku.

Sprawdź wyniki >> 

Galeria Zdjeć

Zdjęcia znajdują się pod linkiem poniżej. Możesz śmiało pobrać zdjęcie, które Ci się podoba i udostępnić w swoich Social Mediach.

Pamiętaj aby oznaczyć naszą Panią fotograf. Znajdziesz ją na Instagramie: @kasiekfoto oraz Facebooku: Kasiek Foto – Kasia Kuźma

Hasło: Wilki

Kasia Kuźma - Kasiek Foto

Bądźmy w lepszym kontakcie z Wilkiem!

Wprowadź swój adres email, będziesz na bieżąco ze wszystkimi ważnymi informacjami, jako pierwsza osoba dowiesz się, co planujemy oraz otrzymasz specjalne promocje i rabaty do lokalnych przedsiębiorców, z którymi współpracujemy!

Newsletter
Scroll to Top