Młodzieżowa Liga Wilka - Młode Wilki Lewandowski i Lubański vs Boniek

Jak Dawid z Goliatem

Młode Wilki Boniek odniosły rekordowe zwycięstwo 27:0 ze swoimi młodszymi kolegami z klubu. Kuba Sprengel strzelił aż 12 goli umacniając się na czele klasyfikacji strzelców.

Spis treści

Sebastian Borek Sędzia Młodzieżowej Ligi Wilka

Arbiter spotkania: Sebastian Borek

“Jako sędzia z ponad 8-letnim doświadczeniem stwierdzam, że atmosfera w Wilku podczas rozgrywanych meczów jest wspaniała. Aż chce mi się tutaj przyjeżdżać!”

1 Mecz 3 kolejki: MŁODE WILKI LEWANDOWSKI/LUBAŃSKI – MŁODE WILKI BONIEK 0:27 (0:15) – karne 0:1

Trzecią kolejkę zaczęliśmy od kolejnego braterskiego pojedynku Wilków. Można go śmiało określić starciem Dawida z Goliatem lub spotkaniem do jednej bramki. Zespół „Bońka” nie zastosował żadnej taryfy ulgowej dla młodszych kolegów i koleżanek. Od początku zaczął kanonadę strzelecką, a wynik na tablicy rósł błyskawicznie. W 11. min. było już 10:0, a w 32. min. 20:0. Zapewne gdyby trener Mateusz Rezmer nie rotował składem skończyłoby się znacznie wyżej niż 27:0. Oczywiście królem polowania był Kuba Sprengel, który strzelił 12 goli, po sześć w każdej połowie. W sumie na koncie ma już 22 bramki i jest zdecydowanym liderem klasyfikacji strzelców. Na uwagę zasługują też trzy trafienia Nadii Glazińskiej, która jest obecnie najskuteczniejszą dziewczyną grającą w naszej lidze (5 goli). Podopieczni trenerek Oli Kwińczak i Magdy Małkowskiej nie mieli w tym meczu okazji na honorowe trafienie. W rzutach karnych również górą był „Boniek”, choć wygrał tylko 1:0.

MW Boniek: Kuba Sprengel 12, Maksymilian Bożek 4, Filip Patyna 4, Nadia Glazińska 3, Marcel Spichalski 2, Martyna Figalska, Tomek Lengling.

Kuba Sprengel (MW Boniek).

David Aldas Carpio, Michał Kłos (obaj MW Boniek).

Galeria Zdjęć

Mateusz Leman Wilk Świecie

Mateusz Leman

Organizowana przez nas Młodzieżowa Liga Wilka to świetna alternatywa dla rozgrywek PZPN. To  miejsce do rozwoju zawodników, którzy nie łapią się do podstawowego składu, czy też drużyn turniejowych. Tylko przez aktywne uczestnictwo w rozgrywkach Ci młodzi zawodnicy mogą zdobywać doświadczenie.

Już dziś zgłoś swój zespół do Nowego Sezonu Młodzieżowej Ligi Wilka w roku 2024!

Nowe reguły, nowe zasady — jeszcze więcej przyjemności z gry! Napisz i zapytaj o szczegóły.

Scroll to Top