Młodzieżowa Liga Wilka - Młode Wilki Lewandowski i Lubański vs Boniek

Jak Dawid z Goliatem

Młode Wilki Boniek odniosły rekordowe zwycięstwo 27:0 ze swoimi młodszymi kolegami z klubu. Kuba Sprengel strzelił aż 12 goli umacniając się na czele klasyfikacji strzelców.

Spis treści

1 Mecz 3 kolejki: MŁODE WILKI LEWANDOWSKI/LUBAŃSKI – MŁODE WILKI BONIEK 0:27 (0:15) – karne 0:1

Trzecią kolejkę zaczęliśmy od kolejnego braterskiego pojedynku Wilków. Można go śmiało określić starciem Dawida z Goliatem lub spotkaniem do jednej bramki. Zespół „Bońka” nie zastosował żadnej taryfy ulgowej dla młodszych kolegów i koleżanek. Od początku zaczął kanonadę strzelecką, a wynik na tablicy rósł błyskawicznie. W 11. min. było już 10:0, a w 32. min. 20:0. Zapewne gdyby trener Mateusz Rezmer nie rotował składem skończyłoby się znacznie wyżej niż 27:0. Oczywiście królem polowania był Kuba Sprengel, który strzelił 12 goli, po sześć w każdej połowie. W sumie na koncie ma już 22 bramki i jest zdecydowanym liderem klasyfikacji strzelców. Na uwagę zasługują też trzy trafienia Nadii Glazińskiej, która jest obecnie najskuteczniejszą dziewczyną grającą w naszej lidze (5 goli). Podopieczni trenerek Oli Kwińczak i Magdy Małkowskiej nie mieli w tym meczu okazji na honorowe trafienie. W rzutach karnych również górą był „Boniek”, choć wygrał tylko 1:0.

MW Boniek: Kuba Sprengel 12, Maksymilian Bożek 4, Filip Patyna 4, Nadia Glazińska 3, Marcel Spichalski 2, Martyna Figalska, Tomek Lengling.

Kuba Sprengel (MW Boniek).

David Aldas Carpio, Michał Kłos (obaj MW Boniek).

Galeria Zdjęć

Subskrybuj

Za 19,99 zł miesięcznie wspieraj Klub Sportowy Wilk i otrzymuj informacje o nowościach jako jedna z pierwszych osób!

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Młodzieżowa Liga Wilka - Młode Wilki Lewandowski i Lubański vs Boniek

Jak Dawid z Goliatem

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top