Kwas i Romek — Rowerowa akcja WOŚP — eSkarbonka

Wyruszą rowerami w sobotę z Warszawy, pokonując 270 km do Świecia. Zatrzymają się na chwilę w Toruniu oraz Chełmnie. Zbiórka WOŚP!

Spis treści

Kim oni są?

Kwas i Romek - pomysł mieli już od dawna

Kwas i Romek to tak naprawdę Krzysztof Kwaśniewski oraz Romek Krześniak.  Obaj na co dzień pracują w firmie Bart w Sulnowie. Od dobrych kilku lat ich główną aktywnością fizyczną jest jazda rowerem, ale w wypadku Krzysztofa — amatorska piłka nożna. Reprezentuje on barwy Wilka w Halowej Lidze w Pruszczu. Idąc dalej!  Od zwykłej, rekreacyjnej jazdy rowerem dużo ich dzieli. Jeden, jak i drugi na swoim koncie mają wiele fantastycznych przygód rowerowych i zebranego doświadczania biorąc udział w różnych zawodach. Jedną z tych przygód jest bez wątpienia Rowerowy Maraton Wisła, czyli 600 lub 1200 km — jak się domyślacie, wzdłuż Wisły. 

 

Jak dowiadujemy się z wywiadu przeprowadzonego przez portal Świecie24 – pomysł z Warszawą powstał w 2019 roku, kiedy Kwas i Romek kręcili rowerowe kilometry na stadionie Wdy Świecie. 

Jak dokładnie będzie to wyglądać?​

Wielkoorkiestrowe Kilometry Rowerowe — Szczegóły akcji

Kwas i Romek w sobotę ok. godziny 10:00 wyruszają spod sceny 31 Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie. Po przejechaniu 180 km zaplanowany mają nocleg i wyruszą w niedzielę z samego rana o godzinie 9:00. O godzinie 11:00 – 11:30 planują być w Toruniu, a dokładnie przy pomniku Mikołaja Kopernika i tam zbierać będą pieniądze do puszki. Następnie wyruszą w stronę Chełmna, gdzie chcą odwiedzić stary rynek. Na sam koniec zostaje im przyjazd do Świecia na Salę Widowiskową OKSiR w Świeciu (ul. Wojska Polskiego 139), gdzie odbywać się będą licytacje, występy oraz inne zaplanowane w tym dniu wydarzenia.  

Dołącz do wydarzenia na Facebooku –> Dołącz

Banner WOŚP

Po kliknięciu powyższego banneru zostaniesz przekierowany do eskarbonki.

Transmisja live i zbiórka do eSkarbonki

Cała akcja będzie relacjonowana na Facebooku

Jako WILK będziemy relacjonować dla was akcję Krzysztofa i Romka. Już dziś możecie zapisać sobie link do strony, gdzie na mapie będzie pokazywana aktualna pozycja ich rowerowej trasy. Link tutaj -> Klik

 

Po kliknięciu powyższego banneru zostaniesz przekierowany do eskarbonki.

Może Cię zainteresować

Młode Wilki

Szkółka piłkarska
dla wszystkich dzieci

Amatorska Siatkówka

Weź znajomych 
i wpadnij pograć!

Wilczy Newsletter

Raz w miesiącu otrzymaj podsumowanie artykułów na swój adres e-mail.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Kwas i Romek — Rowerowa akcja WOŚP — eSkarbonka

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Tagi

Kategorie

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top