Kwas i Romek — Rowerowa akcja WOŚP — eSkarbonka

Wyruszą rowerami w sobotę z Warszawy, pokonując 270 km do Świecia. Zatrzymają się na chwilę w Toruniu oraz Chełmnie. Zbiórka WOŚP!

Spis treści

Kim oni są?

Kwas i Romek - pomysł mieli już od dawna

Kwas i Romek to tak naprawdę Krzysztof Kwaśniewski oraz Romek Krześniak.  Obaj na co dzień pracują w firmie Bart w Sulnowie. Od dobrych kilku lat ich główną aktywnością fizyczną jest jazda rowerem, ale w wypadku Krzysztofa — amatorska piłka nożna. Reprezentuje on barwy Wilka w Halowej Lidze w Pruszczu. Idąc dalej!  Od zwykłej, rekreacyjnej jazdy rowerem dużo ich dzieli. Jeden, jak i drugi na swoim koncie mają wiele fantastycznych przygód rowerowych i zebranego doświadczania biorąc udział w różnych zawodach. Jedną z tych przygód jest bez wątpienia Rowerowy Maraton Wisła, czyli 600 lub 1200 km — jak się domyślacie, wzdłuż Wisły. 

 

Jak dowiadujemy się z wywiadu przeprowadzonego przez portal Świecie24 – pomysł z Warszawą powstał w 2019 roku, kiedy Kwas i Romek kręcili rowerowe kilometry na stadionie Wdy Świecie. 

Jak dokładnie będzie to wyglądać?​

Wielkoorkiestrowe Kilometry Rowerowe — Szczegóły akcji

Kwas i Romek w sobotę ok. godziny 10:00 wyruszają spod sceny 31 Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie. Po przejechaniu 180 km zaplanowany mają nocleg i wyruszą w niedzielę z samego rana o godzinie 9:00. O godzinie 11:00 – 11:30 planują być w Toruniu, a dokładnie przy pomniku Mikołaja Kopernika i tam zbierać będą pieniądze do puszki. Następnie wyruszą w stronę Chełmna, gdzie chcą odwiedzić stary rynek. Na sam koniec zostaje im przyjazd do Świecia na Salę Widowiskową OKSiR w Świeciu (ul. Wojska Polskiego 139), gdzie odbywać się będą licytacje, występy oraz inne zaplanowane w tym dniu wydarzenia.  

Dołącz do wydarzenia na Facebooku –> Dołącz

Banner WOŚP

Po kliknięciu powyższego banneru zostaniesz przekierowany do eskarbonki.

Transmisja live i zbiórka do eSkarbonki

Cała akcja będzie relacjonowana na Facebooku

Jako WILK będziemy relacjonować dla was akcję Krzysztofa i Romka. Już dziś możecie zapisać sobie link do strony, gdzie na mapie będzie pokazywana aktualna pozycja ich rowerowej trasy. Link tutaj -> Klik

 

Po kliknięciu powyższego banneru zostaniesz przekierowany do eskarbonki.

Może Cię zainteresować

Młode Wilki

Szkółka piłkarska
dla wszystkich dzieci

Amatorska Siatkówka

Weź znajomych 
i wpadnij pograć!

Wesprzyj naszą działalność

Zostaw nam swój adres email, a odezwiemy się do Ciebie gdy otrzymamy zgłoszenie o wsparcie naszej działalności.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Kwas i Romek — Rowerowa akcja WOŚP — eSkarbonka

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Tagi

Kategorie

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top