“Lato” lepszy od najmłodszych Wilków

Przedostatnią kolejkę drugiego sezonu naszej ligi zaczęliśmy od kolejnego derbowego pojedynku Wilków. Zakończył się on wysokim zwycięstwem zespołu Laty.

Spis treści

Sebastian Borek Sędzia Młodzieżowej Ligi Wilka

Arbiter spotkania: Sebastian Borek

“Jako sędzia z ponad 8-letnim doświadczeniem stwierdzam, że atmosfera w Wilku podczas rozgrywanych meczów jest wspaniała. Aż chce mi się tutaj przyjeżdżać!”

1. mecz 6. kolejki: MŁODE WILKI LEWANDOWSKI/LUBAŃSKI – MŁODE WILKI LATO 0:16 (0:9) – karne 1:3

Dla zawodników z grupy „Lewandowski/Lubański” był to już ostatni mecz w tym sezonie. Od początku przeważał „Lato” i miało to przełożenie na wynik. W 9. min. było już 4:0. Podopieczni trenerki Magdy Małkowskiej ambitnie grali w defensywie, kilka udanych interwencji miał bramkarz Bartek Iwanicki, ale piłka jeszcze pięć razy do przerwy znalazła drogę do siatki. W 2. połowie obraz gry był podobny. Zawodnicy Mateusza Rezmera szybko strzelili kolejne trzy gole, a od 28. min. dokładali kolejne pieczętując drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach. Królem polowania okazał się Filip Osikowski, który strzelił pięć goli. Hat-tricki zaliczyli Jakub Graczyk i Oliwier Wielachowski. W rzutach karnych także górą byli zawodnicy z zespołu „Lato” i pierwszy raz cieszyli się z kompletu czterech punktów, które przedłużyły szanse na 4. miejsce. Zdecydują o tym derby z „Deyną”.

MW Lato: Filip Osikowski 5, Jakub Graczyk 3, Oliwier Wielachowski 3, Kaspian Środulski 2, Filip Szepler, Konrad Wiśniewski, Illya Sredniev.

Filip Osikowski (MW Lato).

Szymon Rutkowski (MW Lato).

Galeria Zdjęć

Mateusz Leman Wilk Świecie

Mateusz Leman

Organizowana przez nas Młodzieżowa Liga Wilka to świetna alternatywa dla rozgrywek PZPN. To  miejsce do rozwoju zawodników, którzy nie łapią się do podstawowego składu, czy też drużyn turniejowych. Tylko przez aktywne uczestnictwo w rozgrywkach Ci młodzi zawodnicy mogą zdobywać doświadczenie.

Już dziś zgłoś swój zespół do Nowego Sezonu Młodzieżowej Ligi Wilka w roku 2024!

Nowe reguły, nowe zasady — jeszcze więcej przyjemności z gry! Napisz i zapytaj o szczegóły.

Scroll to Top