“Lato” lepszy od najmłodszych Wilków

Przedostatnią kolejkę drugiego sezonu naszej ligi zaczęliśmy od kolejnego derbowego pojedynku Wilków. Zakończył się on wysokim zwycięstwem zespołu Laty.

Spis treści

1. mecz 6. kolejki: MŁODE WILKI LEWANDOWSKI/LUBAŃSKI – MŁODE WILKI LATO 0:16 (0:9) – karne 1:3

Dla zawodników z grupy „Lewandowski/Lubański” był to już ostatni mecz w tym sezonie. Od początku przeważał „Lato” i miało to przełożenie na wynik. W 9. min. było już 4:0. Podopieczni trenerki Magdy Małkowskiej ambitnie grali w defensywie, kilka udanych interwencji miał bramkarz Bartek Iwanicki, ale piłka jeszcze pięć razy do przerwy znalazła drogę do siatki. W 2. połowie obraz gry był podobny. Zawodnicy Mateusza Rezmera szybko strzelili kolejne trzy gole, a od 28. min. dokładali kolejne pieczętując drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach. Królem polowania okazał się Filip Osikowski, który strzelił pięć goli. Hat-tricki zaliczyli Jakub Graczyk i Oliwier Wielachowski. W rzutach karnych także górą byli zawodnicy z zespołu „Lato” i pierwszy raz cieszyli się z kompletu czterech punktów, które przedłużyły szanse na 4. miejsce. Zdecydują o tym derby z „Deyną”.

MW Lato: Filip Osikowski 5, Jakub Graczyk 3, Oliwier Wielachowski 3, Kaspian Środulski 2, Filip Szepler, Konrad Wiśniewski, Illya Sredniev.

Filip Osikowski (MW Lato).

Szymon Rutkowski (MW Lato).

Galeria Zdjęć

Wilczy Newsletter

Raz w miesiącu otrzymaj podsumowanie artykułów na swój adres e-mail.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

“Lato” lepszy od najmłodszych Wilków

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top