Lider nie zwalnia tempa, pierwszy walkower

W kolejnych derbach Wilków „Boniek” zgodnie z przewidywaniami ograł „Deynę” za pełną pulę punktów. Tym razem nie zagrał nasz najmłodszy zespół.

Spis treści

2. mecz 5. kolejki: MŁODE WILKI DEYNA – MŁODE WILKI BONIEK 0:12 (0:6) – karne 0:3

Faworytem tej konfrontacji był „Boniek” i od początku jego gracze starali się to udowodnić. W 4. min. worek z bramkami rozwiązał Adam Wawrowski, jednak na kolejne trafienia lidera trzeba było poczekać siedem minut. W międzyczasie piłkarze „Deyny” przeprowadzili dwie akcje, po których zrobiło się zamieszanie w polu karnym Davida Aldasa Caprio. Jednak zabrakło finalizacji. W 11. min. przypomniał o sobie Kuba Sprengel, który w krótkim odstępie czasu zdobył dwa gole. „Deyna” przewagę do przerwy udokumentował jeszcze trzema bramkami. W 2. połowie obraz gry był podobny. Drugi bramkarz „Bońka” miał wiele pracy. W 26. min. było już 8:0, a cztery minuty później 10:0. Największym zagrożeniem był duet Wawrowski – Sprengel, który łącznie w tym meczu zdobył 9 goli. Tym razem skuteczniejszy o jedno trafienie okazał się Adam Wawrowski i to został wybrany MVP spotkania. Rzuty karne także padły łupem „Bońka”, a więc nadal może on pochwalić się kompletem punktów.

3. mecz 5. kolejki: TUCHOLANKA TUCHOLA – MŁODE WILKI LEWANDOWSKI/LUBAŃSKI 3:0 walkower

Nie doszedł do skutku ostatni mecz, bo najmłodsze Młode Wilki pochorowały się i trenerki Madzia i Ola nie mogły skompletować składu. Tucholanka cztery punkty zdobyła walkowerem. W tej kolejce pauzowała Tęcza Wiąg.

W tabeli prowadzą Młode Wilki Boniek – 20 pkt przed Tucholanką – 15 pkt, Zielonymi Łąg, Młodymi Wilkami Deyna – po 8 pkt. W następnej kolejce pauzować będzie lider, więc Tucholanka będzie miała szansę odrobić większą część strat do niego.

MW Boniek: Adam Wawrowski 5, Kuba Sprengel 4, Maksymilian Bożek, Filip Patyna, Igor Kosecki (samobójcza).

Adam Wawrowski (MW Boniek).

David Aldas Caprio (MW Boniek).

Galeria Zdjęć

Wilczy Newsletter

Raz w miesiącu otrzymaj podsumowanie artykułów na swój adres e-mail.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Lider nie zwalnia tempa, pierwszy walkower

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top