Lider nie zwalnia tempa, pierwszy walkower

W kolejnych derbach Wilków „Boniek” zgodnie z przewidywaniami ograł „Deynę” za pełną pulę punktów. Tym razem nie zagrał nasz najmłodszy zespół.

Spis treści

Sebastian Borek Sędzia Młodzieżowej Ligi Wilka

Arbiter spotkania: Sebastian Borek

“Jako sędzia z ponad 8-letnim doświadczeniem stwierdzam, że atmosfera w Wilku podczas rozgrywanych meczów jest wspaniała. Aż chce mi się tutaj przyjeżdżać!”

2. mecz 5. kolejki: MŁODE WILKI DEYNA – MŁODE WILKI BONIEK 0:12 (0:6) – karne 0:3

Faworytem tej konfrontacji był „Boniek” i od początku jego gracze starali się to udowodnić. W 4. min. worek z bramkami rozwiązał Adam Wawrowski, jednak na kolejne trafienia lidera trzeba było poczekać siedem minut. W międzyczasie piłkarze „Deyny” przeprowadzili dwie akcje, po których zrobiło się zamieszanie w polu karnym Davida Aldasa Caprio. Jednak zabrakło finalizacji. W 11. min. przypomniał o sobie Kuba Sprengel, który w krótkim odstępie czasu zdobył dwa gole. „Deyna” przewagę do przerwy udokumentował jeszcze trzema bramkami. W 2. połowie obraz gry był podobny. Drugi bramkarz „Bońka” miał wiele pracy. W 26. min. było już 8:0, a cztery minuty później 10:0. Największym zagrożeniem był duet Wawrowski – Sprengel, który łącznie w tym meczu zdobył 9 goli. Tym razem skuteczniejszy o jedno trafienie okazał się Adam Wawrowski i to został wybrany MVP spotkania. Rzuty karne także padły łupem „Bońka”, a więc nadal może on pochwalić się kompletem punktów.

3. mecz 5. kolejki: TUCHOLANKA TUCHOLA – MŁODE WILKI LEWANDOWSKI/LUBAŃSKI 3:0 walkower

Nie doszedł do skutku ostatni mecz, bo najmłodsze Młode Wilki pochorowały się i trenerki Madzia i Ola nie mogły skompletować składu. Tucholanka cztery punkty zdobyła walkowerem. W tej kolejce pauzowała Tęcza Wiąg.

W tabeli prowadzą Młode Wilki Boniek – 20 pkt przed Tucholanką – 15 pkt, Zielonymi Łąg, Młodymi Wilkami Deyna – po 8 pkt. W następnej kolejce pauzować będzie lider, więc Tucholanka będzie miała szansę odrobić większą część strat do niego.

MW Boniek: Adam Wawrowski 5, Kuba Sprengel 4, Maksymilian Bożek, Filip Patyna, Igor Kosecki (samobójcza).

Adam Wawrowski (MW Boniek).

David Aldas Caprio (MW Boniek).

Galeria Zdjęć

Mateusz Leman Wilk Świecie

Mateusz Leman

Organizowana przez nas Młodzieżowa Liga Wilka to świetna alternatywa dla rozgrywek PZPN. To  miejsce do rozwoju zawodników, którzy nie łapią się do podstawowego składu, czy też drużyn turniejowych. Tylko przez aktywne uczestnictwo w rozgrywkach Ci młodzi zawodnicy mogą zdobywać doświadczenie.

Już dziś zgłoś swój zespół do Nowego Sezonu Młodzieżowej Ligi Wilka w roku 2024!

Nowe reguły, nowe zasady — jeszcze więcej przyjemności z gry! Napisz i zapytaj o szczegóły.

Scroll to Top