Młode Wilki TUrniej Łąg

Debiut w Futsalu

Młode Wilki wzięły udział w turnieju Mikołajkowym w Łągu. To pierwsze rozgrywki w halowej piłce nożnej naszych piłkarzy.

Spis treści

Wyniki nie były najważniejsze

Pierwszy turniej Młodych Wilków w Futsalu

Dzień dobry! Spośród wszystkich Młodych Wilków wybraliśmy 2 zespoły, które reprezentowały nas na mikołajkowym turnieju piłki halowej w Łągu. Wynik nie był dla nas najważniejszy, ponieważ to pierwszy turniej w Futsalu — niby piłka nożna, ale zupełnie inna gra, taktyka i zachowanie na boisku. Nasze zgłoszone drużyny zajęły 5 i 8 miejsce (na 8 możliwych).

Młode Wilki Turniej Łąg grupowe

Brawo drużyna!

Ile bramek? Kto strzelał?

Rozgrywaliśmy pierwsze mecze w momencie, kiedy nie dojechała jeszcze nasza cała drużyna. To mogło mocno wpłynąć na finalny rezultat, ale po prostu dostosowaliśmy się do sytuacji. 7 bramek w turnieju (2 hattricki) strzelił Kuba Sprengel, a po jednym trafieniu zaliczyli Adi Janaszek, Igor Spichalski oraz Markus Grzywacz z rzutu karnego w meczu o 7 miejsce.

Cały zespół ciężko pracował na zdobyte bramki, tym bardziej że treningi na hali wprowadziliśmy niedawno, więc przeskok z Orlika na halę też jest pewnym wyzwaniem — to zupełnie inna gra. 

W bramce świetnie spisywali się Michał Kłos i Kacper Szulc, którzy niejednokrotnie obronili strzały drużyn przeciwnych, a na końcu w walce o 8 miejsce — Michał — miał możliwość bronić strzałów z rzutu karnego. 

Obejrzyj

1 mecz

Obejrzyj

2 mecz

Obejrzyj

3 mecz

Obejrzyj

4 mecz

Obejrzyj

Rzuty Karne

Kolejne wyzwania

Co dalej?

Młode Wilki TUrniej Łąg

W imieniu całego zespołu chcielibyśmy bardzo podziękować rodzicom, którzy poświęcili swój czas, aby bezpiecznie dojechać w miejsce, gdzie odbywał się turniej. Po turnieju część zespołu pojechała na Burgera i Pizzę — każdy taki krok to wspólny sukces i zgodnie z założeniem WILKA — rodzina.

W przyszłym roku planujemy zorganizować turniej halowej piłki w Świeciu. To będzie kolejne ciekawe doświadczenie i świetne miejsce do współpracy z innymi. 

Dziękuję za Twój czas!
Mateusz Leman

Zapisz dziecko

Młode Wilki

Poruszaj się

Amatorska Siatkówka

Wesprzyj naszą działalność

Zostaw nam swój adres email, a odezwiemy się do Ciebie gdy otrzymamy zgłoszenie o wsparcie naszej działalności.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Młode Wilki TUrniej Łąg

Debiut w Futsalu

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top