fbpx
Młode Wilki TUrniej Łąg

Debiut w Futsalu

Młode Wilki wzięły udział w turnieju Mikołajkowym w Łągu. To pierwsze rozgrywki w halowej piłce nożnej naszych piłkarzy.

Spis treści

Wyniki nie były najważniejsze

Pierwszy turniej Młodych Wilków w Futsalu

Dzień dobry! Spośród wszystkich Młodych Wilków wybraliśmy 2 zespoły, które reprezentowały nas na mikołajkowym turnieju piłki halowej w Łągu. Wynik nie był dla nas najważniejszy, ponieważ to pierwszy turniej w Futsalu — niby piłka nożna, ale zupełnie inna gra, taktyka i zachowanie na boisku. Nasze zgłoszone drużyny zajęły 5 i 8 miejsce (na 8 możliwych).

Młode Wilki Turniej Łąg grupowe

Brawo drużyna!

Ile bramek? Kto strzelał?

Rozgrywaliśmy pierwsze mecze w momencie, kiedy nie dojechała jeszcze nasza cała drużyna. To mogło mocno wpłynąć na finalny rezultat, ale po prostu dostosowaliśmy się do sytuacji. 7 bramek w turnieju (2 hattricki) strzelił Kuba Sprengel, a po jednym trafieniu zaliczyli Adi Janaszek, Igor Spichalski oraz Markus Grzywacz z rzutu karnego w meczu o 7 miejsce.

Cały zespół ciężko pracował na zdobyte bramki, tym bardziej że treningi na hali wprowadziliśmy niedawno, więc przeskok z Orlika na halę też jest pewnym wyzwaniem — to zupełnie inna gra. 

W bramce świetnie spisywali się Michał Kłos i Kacper Szulc, którzy niejednokrotnie obronili strzały drużyn przeciwnych, a na końcu w walce o 8 miejsce — Michał — miał możliwość bronić strzałów z rzutu karnego. 

Obejrzyj

1 mecz

Obejrzyj

2 mecz

Obejrzyj

3 mecz

Obejrzyj

4 mecz

Obejrzyj

Rzuty Karne

Kolejne wyzwania

Co dalej?

Młode Wilki TUrniej Łąg

W imieniu całego zespołu chcielibyśmy bardzo podziękować rodzicom, którzy poświęcili swój czas, aby bezpiecznie dojechać w miejsce, gdzie odbywał się turniej. Po turnieju część zespołu pojechała na Burgera i Pizzę — każdy taki krok to wspólny sukces i zgodnie z założeniem WILKA — rodzina.

W przyszłym roku planujemy zorganizować turniej halowej piłki w Świeciu. To będzie kolejne ciekawe doświadczenie i świetne miejsce do współpracy z innymi. 

Dziękuję za Twój czas!
Mateusz Leman

Zapisz dziecko

Młode Wilki

Poruszaj się

Amatorska Siatkówka

Klub Sportowy Wilk

Poznaj treningi i zajęcia prowadzone przez nasz klub oraz inne aktywności w miejscowości Świecie.

Aktywności sportowe w naszym klubie

Młode Wilki

Dzięki piłce nożnej uczymy dyscypliny, szacunku i współpracy. 

Amatorska Siatkówka (1)

Siatkówka

Wpadnij na siatkówkę, a poczujesz się lepiej niż kiedyś na lekcjach WF.

Treningi

Zadbaj o siebie z wykorzystaniem masy własnego ciała.

Scroll to Top