Ostatnie derby i „czwórka” dla Młodych Wilków Lato

Przy wcześniejszej wygranej Zielonych Łąg ostatnie w tym sezonie wilcze derby były tylko o 4. miejsce.

Spis treści

Kamil Gadziński WIlk Świecie

Arbiter spotkania: Kamil Gadziński

“Jako sędzia z ponad 8-letnim doświadczeniem stwierdzam, że atmosfera w Wilku podczas rozgrywanych meczów jest wspaniała. Aż chce mi się tutaj przyjeżdżać!”

2. mecz 7. kolejki: MŁODE WILKI LATO – MŁODE WILKI DEYNA 7:2 (4:0) – karne 1:2

Spotkanie zaczęło się od mocnego uderzenia piłkarzy spod nazwy „Lato”, którzy potrzebowali zwycięstwa, by przeskoczyć kolegów w tabeli. Już po ośmiu minutach wygrywali 4:0. „Deyna” próbował odpowiedzieć, dwa razy bliski szczęścia był Filip Krystkowiak (raz trafił w słupek). Później więcej z gry miał „Lato”, jednak dobrze bronił Oliwier Kamrowski, który w międzyczasie pojawił się w bramce. Druga połowa zaczęła się tak jak pierwsza, czyli od szybkiego gola „Laty”. Na 5:0 podwyższył Kaspian Środulski. Piłkarze „Deyny” nie odpuszczali, zagrali ambitniej niż w 1. części. Efekt przyszedł w 24. min., kiedy do siatki trafił Filip Krystkowiak. „Lato” odpowiedział szybko bramką Oliwiera Wielachowskiego. Do końca obie strony próbowały poprawić wynik na swoją korzyść. Ostatecznie zdobyły po golu i mecz zakończył się wynikiem 7:2. Rzuty karne lepiej egzekwowali zawodnicy „Deyny”. Na koniec obie drużyny zgromadziły po 10 pkt, ale wygrana zespołu „Laty” w meczu przesądziła, że to on kończy rozgrywki na 4. miejscu.

MW Lato: Filip Osikowski 2, Oliwier Wielachowski 2, Kaspian Środulski 2, Jakub Bilicki.

MW Deyna: Filip Krystkowiak 2

Filip Osikowski (MW Lato).

Galeria Zdjęć

Mateusz Leman Wilk Świecie

Mateusz Leman

Organizowana przez nas Młodzieżowa Liga Wilka to świetna alternatywa dla rozgrywek PZPN. To  miejsce do rozwoju zawodników, którzy nie łapią się do podstawowego składu, czy też drużyn turniejowych. Tylko przez aktywne uczestnictwo w rozgrywkach Ci młodzi zawodnicy mogą zdobywać doświadczenie.

Już dziś zgłoś swój zespół do Nowego Sezonu Młodzieżowej Ligi Wilka w roku 2024!

Nowe reguły, nowe zasady — jeszcze więcej przyjemności z gry! Napisz i zapytaj o szczegóły.

Scroll to Top