Pierwsza wygrana Zielonych Łąg

Zieloni Łąg zdobyli w 4. kolejce historyczne punkty w Młodzieżowej Lidze Wilka.

Spis treści

1. mecz 4. kolejki: ZIELONI ŁĄG – MŁODE WILKI LEWANDOWSKI/LUBAŃSKI 14:0 (7:0) – karne 4:3.

Czwartą kolejkę zaczęliśmy od pojedynku dwóch beniaminków, którzy jeszcze nie zdobyli punktów w naszej lidze. Od początku inicjatywę przejęli goście z Łęgu, którzy po hat-tricku Pawła Nakielskiego momentalnie wyszli na 3:0. Zieloni szukali kolejnych goli. Do przerwy zdołali strzelić jeszcze cztery, a po drodze były poprzeczka i słupki oraz kilka udanych interwencji Olka Karczewskiego. Najmłodsze Wilki miały problemy z przedostaniem się pod bramkę rywali. Drugie 20 minut miało podobny przebieg. Dalej dominowali podopieczni Przemysława Kurszewskiego, choć ósmego gola zdobyli dopiero w 27. min. Później piłka wpadła do bramki Wilków jeszcze sześciokrotnie. Gol na 10:0 był samobójczy. Podopieczni Magdy Małkowskiej i Oli Kwińczak byli blisko honorowego trafienia po jednym z trzech wykonywanych rzutów rożnych, ale dobrze zaasekurował swojego golkipera jeden z obrońców wybijając piłkę przed linią bramkową. Emocje przyniosła seria rzutów karnych, która trwała sześć kolejek. Zieloni wygrali 4:3 i do domów powrócili z czterema punktami.

Zieloni: Paweł Nakielski 5, Oskar Sikorski 4, Stanisław Targaczewski, Olaf Wajlant, Kuba Przytarski, Kacper Murawski, Tomek Zaraś (samobójcza)

Paweł Nakielski (Zieloni Łąg)

Kacper Przytarski (Zieloni Łąg)

Galeria Zdjęć

Wilczy Newsletter

Raz w miesiącu otrzymaj podsumowanie artykułów na swój adres e-mail.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Pierwsza wygrana Zielonych Łąg

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top