Pierwsza wygrana Zielonych Łąg

Zieloni Łąg zdobyli w 4. kolejce historyczne punkty w Młodzieżowej Lidze Wilka.

Spis treści

Kamil Gadziński WIlk Świecie

Arbiter spotkania: Sebastian Borek

“Młodzieżowa Liga Wilka pozwala mi zdobywać doświadczenie, a przy tym panuje tam świetna atmosfera”

1. mecz 4. kolejki: ZIELONI ŁĄG – MŁODE WILKI LEWANDOWSKI/LUBAŃSKI 14:0 (7:0) – karne 4:3.

Czwartą kolejkę zaczęliśmy od pojedynku dwóch beniaminków, którzy jeszcze nie zdobyli punktów w naszej lidze. Od początku inicjatywę przejęli goście z Łęgu, którzy po hat-tricku Pawła Nakielskiego momentalnie wyszli na 3:0. Zieloni szukali kolejnych goli. Do przerwy zdołali strzelić jeszcze cztery, a po drodze były poprzeczka i słupki oraz kilka udanych interwencji Olka Karczewskiego. Najmłodsze Wilki miały problemy z przedostaniem się pod bramkę rywali. Drugie 20 minut miało podobny przebieg. Dalej dominowali podopieczni Przemysława Kurszewskiego, choć ósmego gola zdobyli dopiero w 27. min. Później piłka wpadła do bramki Wilków jeszcze sześciokrotnie. Gol na 10:0 był samobójczy. Podopieczni Magdy Małkowskiej i Oli Kwińczak byli blisko honorowego trafienia po jednym z trzech wykonywanych rzutów rożnych, ale dobrze zaasekurował swojego golkipera jeden z obrońców wybijając piłkę przed linią bramkową. Emocje przyniosła seria rzutów karnych, która trwała sześć kolejek. Zieloni wygrali 4:3 i do domów powrócili z czterema punktami.

Zieloni: Paweł Nakielski 5, Oskar Sikorski 4, Stanisław Targaczewski, Olaf Wajlant, Kuba Przytarski, Kacper Murawski, Tomek Zaraś (samobójcza)

Paweł Nakielski (Zieloni Łąg)

Kacper Przytarski (Zieloni Łąg)

Galeria Zdjęć

Mateusz Leman Wilk Świecie

Mateusz Leman

Organizowana przez nas Młodzieżowa Liga Wilka to świetna alternatywa dla rozgrywek PZPN. To  miejsce do rozwoju zawodników, którzy nie łapią się do podstawowego składu, czy też drużyn turniejowych. Tylko przez aktywne uczestnictwo w rozgrywkach Ci młodzi zawodnicy mogą zdobywać doświadczenie.

Już dziś zgłoś swój zespół do Nowego Sezonu Młodzieżowej Ligi Wilka w roku 2024!

Nowe reguły, nowe zasady — jeszcze więcej przyjemności z gry! Napisz i zapytaj o szczegóły.

Scroll to Top