modzieowa-liga-wilka-mode-wilki-lato-vs-tucholanka-tuchola-1

Tucholanka z kompletem punktów

Po tygodniowej przerwie do naszych rozgrywek wróciła Tucholanka Tuchola i zainkasowała cztery „oczka” ogrywając Młode Wilki Lato 7:3.

Spis treści

2 Mecz 3 kolejki: TUCHOLANKA TUCHOLA – MŁODE WILKI LATO 7:3 (5:1) – karne 2:1

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga piłkarzy z Tucholi, którzy już w 6. min. prowadzili 3:0 po golu Pawła Ryla i dwóch Igora Wamki. Potem obaj zawodnicy trafili do siatki po razie i w 11. min. było już 5:0. Wilki w tej części gry miały tylko dwie lepsze sytuacje, lecz nie przyniosły one poprawy wyniku. Za to w 18. min. na strzał niemal z połowy boiska zdecydował się Kaspian Środulski i przelobował bramkarza gości Jakuba Oparkę. Dwie minuty po przerwie Środulski ponownie skutecznie uderzył z ok. 15 metrów. Rezerwowy golkiper Tucholanki Adrian Pazurek odbił piłkę, ale ta ostatecznie wpadła do siatki i było 2:5. Bramkarz nabawił się przy tej interwencji urazu ręki i musiał opuścić boisko. Tucholanie odpowiedzieli natychmiast, a czwartego swojego gola zdobył Igor Wamka. Podopieczni Mateusza Rezmera nie spasowali i szukali swoich szans. W 28. min. Filip Osikiwski trafił w sytuacji sam na sam z Jakubem Oparką i znów oba zespoły dzieliły dwa gole. Trzy minuty później Aleksander Jankowski uspokoił zapędy gospodarzy podwyższając wynik na 6:3. W ostatnich minutach meczu oba zespoły miały kolejne okazje. Bliski hat-tricka był Kaspian Środulski, ale z rzutu wolnego trafił w poprzeczkę. Z kolei rozmiary wygranej Tucholanki powinien powiększyć Sebastian Radziejewski, jednak przestrzelił rzut karny, a w innej sytuacji obił słupek bramki Wilków. W rzutach karnych skuteczniejsi byli zawodnicy z Tucholi wygrywając 2:1. 

W 3. kolejce pauzowali Zieloni Łąg. Po niedzielnych zmaganiach liderem tabeli dalej są Młode Wilki Boniek – 12 pkt (trzy mecze), które wyprzedzają Tucholankę – 8 pkt (dwa mecze) i Młode Wilki Deyna – 7 pkt (dwa mecze).

Tucholanka: Igor Wamka 4, Paweł Ryl 2, Aleksander Jankowski.

MW Lato: Kaspian Środulski 2, Filip Osikiwski.

Igor Wamka (Tucholanka), Kaspian Środulski (MW Lato).

Brak w tym meczu

Galeria Zdjęć

Subskrybuj

Za 19,99 zł miesięcznie wspieraj Klub Sportowy Wilk i otrzymuj informacje o nowościach jako jedna z pierwszych osób!

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

modzieowa-liga-wilka-mode-wilki-lato-vs-tucholanka-tuchola-1

Tucholanka z kompletem punktów

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top