WILKI Liga Pruszcz

REMIS, ALE WYGRANA

Wilk ma kolejną drużynę. W sobotę nowa drużyna rozegrała swój pierwszy mecz w halowej lidze piłki nożnej w Pruszczu. Wyrównany mecz przeciwko zawodnikom grającym w A-klasie.

Spis treści

Nasza nowa drużyna zaliczyła swój pierwszy debiut w amatorskiej lidze piłki nożnej

Pierwszy mecz

Jak zima to halowa piłka nożna! Prezes Wilka — Mateusz Leman postanowił zgłosić drużynę do sąsiedniego, nowego miasta w powiecie Świeckim — Pruszcza. Tamtejszy Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji przeprowadza drugą edycję Halowej Ligi Piłki Nożnej.

Pierwsze spotkanie to pojedynek z drużyną Noe Trans, w której występowali zawodnicy na co dzień grający m.i. Sparcie Przysiersk, czy Wiśle Gruczno. Po 6 minutach spotkania rywale prowadzili już 2:0 – i przy takiej ilości strzelonych bramek zostali do końca, chociaż mieli szansę, aby zdobyć kilka oczek więcej. W bramce świetnie spisywał się trener Młodych Wilków – Mateusz Rezmer, który ma spore doświadczenie ze Świeckiej Stalex Ligi — podobnie jak Stefan Cosban, który zdobył bramkę kontaktową na 2:1.

Druga bramka dla Wilków wpadła po potężnym strzale Stefana w słupek i dobitce Kacpra Samrowskiego. Reszta zawodników Wilka dzielnie broniła ataków Noe Trans i wyprowadzała kontry. Michał Gackowski to bez wątpienia MVP tego spotkania, ponieważ był dosłownie wszędzie i nie opuścił parkietu nawet na minutę. Szybki, zwinny i waleczny. Prawdziwy Wilk! 😀 

Pod banderą Wilka występują: Mateusz Rezmer (Bramkarz), Sebastian Juhnke (Bramkarz), Kacper Samrowski, Mateusz Leman, Michał Gackowski, Dominik Drzycimski, Stefan Cosban, Tomek Nowicki, Krzysztof Kwaśniewski, Michał Pawelec

WILKI Liga Pruszcz

Transmisja meczu odbyła się na naszym Fanpage na Facebooku

Transmisja Live

Mecze Wilków możecie obejrzeć podczas transmisji live na naszym Fanpage na Facebooku. Poniżej udostępniamy wam pierwszą i drugą połowę. Oczywiście mecz komentował dla nas Marcin Suchomski, który wyglądem przypomina Grzegorza Krychowiaka, a poczuciem humoru i otwartością zawstydza sam siebie. 

Kolejne spotkanie już w kolejną sobotę z zespołem OSP.

Wyczekujecie transmisji na naszym Fanpage.

Pozostałe informacje

Warte uwagi

Jedną z naszych wartości jest współpraca, dlatego chcemy wspierać każde inicjatywy związane z aktywnością. 

Zachęcamy do obserwowania Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Pruszczu, ponieważ droga ekspresowa S5 umożliwia szybkie przemieszczanie, a oferta zajęć, które organizują, jest bardzo ciekawa. 

Link do Facebooka -> Kliknij tutaj
Strona internetowa: http://www.goksirpruszcz.com/

Kolejną stroną którą chcemy wam polecić, jest Szkółka Bramkarska ”Pewny Chwyt” Mateusz Rezmer. 

Link do strony Mateusza na Facebooku -> Kliknij tutaj

Treningi, mecze i integracje dla dzieci

Młode Wilki zapraszają do Wilka!

Treningi, mecze i integracje dla dzieci

Młode Wilki zapraszają do Wilka!

Wesprzyj naszą działalność

Zostaw nam swój adres email, a odezwiemy się do Ciebie gdy otrzymamy zgłoszenie o wsparcie naszej działalności.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

WILKI Liga Pruszcz

REMIS, ALE WYGRANA

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top