MŁODE WILKI LATO – TĘCZA WIĄG 31 (01) – karne 12

Wyrównane spotkanie

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosły Młode Wilki Lato, które pokonały Tęczę Wiąg 3:1. W rzutach karnych lepsi byli podopieczni Andrzeja Zalewskiego.

Spis treści

MŁODE WILKI LATO – TĘCZA WIĄG 3:1 (0:1) – karne 1:2

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, oba zespoły dochodziły do sytuacji bramkowych, ale brakowało skuteczności, szczęścia (poprzeczki) lub dobrze spisywali się między słupkami obaj bramkarze. Do 17. min. było 0:0. Wówczas w zamieszaniu w polu karnym po rzucie wolnym najlepiej odnalazł się Julian Jasik, który dał prowadzenie Tęczy. W drugich 20 minutach więcej z gry mieli gospodarze, którzy często sprawdzali umiejętności Alana Bartołda, bramkarza z Wiąga. W 24. min. po dobrym wznowieniu gry z autu strzałem z głowy do remisu doprowadził Kaspian Środulski. Losy wyniku rozstrzygnęły się w 33. min., gdy w ciągu niespełna 60 sekund dwukrotnie do siatki Tęczy trafił Kaspian Środulski kompletując klasycznego hat-tricka i było 3:1. Podopieczni Andrzeja Zalewskiego próbowali jeszcze zmienić niekorzystny wynik, ale Wilki dobrze broniły dostępu do własnej bramki odgryzając się groźnymi kontrami. Piłkarze z Wiąga do domów odjechali z jednym punktem, bo lepiej egzekwowali rzuty karne (2:1). 

Bramki

Kaspian Środulski 3 (MW Lato) – Julian Jasik (T).

MVP:

Nicolas Cąber (MW Deyna), Szasa Kotsovskyi (MW Lewandowski/Lubański).

Arbiter Spotkania

Sebastian Borek

Galeria zdjęć

Wesprzyj naszą działalność

Zostaw nam swój adres email, a odezwiemy się do Ciebie gdy otrzymamy zgłoszenie o wsparcie naszej działalności.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

MŁODE WILKI LATO – TĘCZA WIĄG 31 (01) – karne 12

Wyrównane spotkanie

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Chcesz porozmawiać?

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

Scroll to Top