fbpx
MŁODE WILKI LATO – TĘCZA WIĄG 31 (01) – karne 12

Wyrównane spotkanie

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosły Młode Wilki Lato, które pokonały Tęczę Wiąg 3:1. W rzutach karnych lepsi byli podopieczni Andrzeja Zalewskiego.

Spis treści

“Jako sędzia z ponad 8-letnim doświadczeniem stwierdzam, że atmosfera w Wilku podczas rozgrywanych meczów jest wspaniała. Aż chce mi się tutaj przyjeżdżać!”

MŁODE WILKI LATO – TĘCZA WIĄG 3:1 (0:1) – karne 1:2

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, oba zespoły dochodziły do sytuacji bramkowych, ale brakowało skuteczności, szczęścia (poprzeczki) lub dobrze spisywali się między słupkami obaj bramkarze. Do 17. min. było 0:0. Wówczas w zamieszaniu w polu karnym po rzucie wolnym najlepiej odnalazł się Julian Jasik, który dał prowadzenie Tęczy. W drugich 20 minutach więcej z gry mieli gospodarze, którzy często sprawdzali umiejętności Alana Bartołda, bramkarza z Wiąga. W 24. min. po dobrym wznowieniu gry z autu strzałem z głowy do remisu doprowadził Kaspian Środulski. Losy wyniku rozstrzygnęły się w 33. min., gdy w ciągu niespełna 60 sekund dwukrotnie do siatki Tęczy trafił Kaspian Środulski kompletując klasycznego hat-tricka i było 3:1. Podopieczni Andrzeja Zalewskiego próbowali jeszcze zmienić niekorzystny wynik, ale Wilki dobrze broniły dostępu do własnej bramki odgryzając się groźnymi kontrami. Piłkarze z Wiąga do domów odjechali z jednym punktem, bo lepiej egzekwowali rzuty karne (2:1). 

Bramki

Kaspian Środulski 3 (MW Lato) – Julian Jasik (T).

MVP:

Nicolas Cąber (MW Deyna), Szasa Kotsovskyi (MW Lewandowski/Lubański).

Arbiter Spotkania

Sebastian Borek

Galeria zdjęć

Mateusz Leman Wilk Świecie

Mateusz Leman

Organizowana przez nas Młodzieżowa Liga Wilka to świetna alternatywa dla Ligi Związkowej. To świetne miejsce do rozwoju zawodników, którzy nie łapią się do 11-tki oraz dla tych, którzy nie jeżdżą na mecze.  

Już dziś zgłoś swój zespół do Nowego Sezonu Młodzieżowej Ligi Wilka w roku 2024!

Nowe reguły, nowe zasady — jeszcze więcej przyjemności z gry! Napisz i zapytaj o szczegóły.

Klub Sportowy Wilk

Poznaj treningi i zajęcia prowadzone przez nasz klub oraz inne aktywności w miejscowości Świecie.

Aktywności sportowe w naszym klubie

Młode Wilki

Dzięki piłce nożnej uczymy dyscypliny, szacunku i współpracy. 

Amatorska Siatkówka (1)

Siatkówka

Wpadnij na siatkówkę, a poczujesz się lepiej niż kiedyś na lekcjach WF.

Treningi

Zadbaj o siebie z wykorzystaniem masy własnego ciała.

Scroll to Top