MŁODE WILKI LATO – TĘCZA WIĄG 31 (01) – karne 12

Wyrównane spotkanie

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odniosły Młode Wilki Lato, które pokonały Tęczę Wiąg 3:1. W rzutach karnych lepsi byli podopieczni Andrzeja Zalewskiego.

Spis treści

MŁODE WILKI LATO – TĘCZA WIĄG 3:1 (0:1) – karne 1:2

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, oba zespoły dochodziły do sytuacji bramkowych, ale brakowało skuteczności, szczęścia (poprzeczki) lub dobrze spisywali się między słupkami obaj bramkarze. Do 17. min. było 0:0. Wówczas w zamieszaniu w polu karnym po rzucie wolnym najlepiej odnalazł się Julian Jasik, który dał prowadzenie Tęczy. W drugich 20 minutach więcej z gry mieli gospodarze, którzy często sprawdzali umiejętności Alana Bartołda, bramkarza z Wiąga. W 24. min. po dobrym wznowieniu gry z autu strzałem z głowy do remisu doprowadził Kaspian Środulski. Losy wyniku rozstrzygnęły się w 33. min., gdy w ciągu niespełna 60 sekund dwukrotnie do siatki Tęczy trafił Kaspian Środulski kompletując klasycznego hat-tricka i było 3:1. Podopieczni Andrzeja Zalewskiego próbowali jeszcze zmienić niekorzystny wynik, ale Wilki dobrze broniły dostępu do własnej bramki odgryzając się groźnymi kontrami. Piłkarze z Wiąga do domów odjechali z jednym punktem, bo lepiej egzekwowali rzuty karne (2:1). 

Bramki

Kaspian Środulski 3 (MW Lato) – Julian Jasik (T).

MVP:

Nicolas Cąber (MW Deyna), Szasa Kotsovskyi (MW Lewandowski/Lubański).

Arbiter Spotkania

Sebastian Borek

Galeria zdjęć

Wilczy Newsletter

Raz w miesiącu otrzymaj podsumowanie artykułów na swój adres e-mail.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

MŁODE WILKI LATO – TĘCZA WIĄG 31 (01) – karne 12

Wyrównane spotkanie

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top