Zapisz dziecko do drużyny Młode Wilki

Młode Wilki to drużyny piłkarskie i liga piłki niżnej dla dzieci. Naszą misją jest tworzenie miejsca do treningów oraz gry w piłkę nożną dla wszystkich dzieci. 

Spis treści

Twoje dziecko lubi grać w piłkę nożną ?
Młode Wilki to miejsce właśnie dla niego!

Więcej informacji

Młode Wilki to inicjatywa skierowana do wszystkich dzieci, które lubią grać w piłkę nożną, lub nie ma dla nich miejsca w klubach piłkarskich. Na treningach skupiamy się na doskonaleniu umiejętności piłkarskich, a także ogólnym rozwoju fizycznym / ruchowym. 

3/4 czasu treningowego to czas na grę — uważamy, że zrozumienie na boisku i komunikacja w drużynie jest kluczowa w odnoszeniu sukcesów nie tylko w piłce nożnej.

Grupy Treningowe

1 Grupa – Doświadczeni – 9-12 LAT
PEŁNA
Orlik Hallera
Poniedziałek od 17:30 do 18:50
Piątek od 17:30 do 18:50

2 Grupa – Początkujący 9-12 LAT
TRWA NABÓR 
Orlik Hallera
Środa od 17:30 do 18:50

Grupy Wiekowe

Aktualnie do naszych grup zapraszamy chłopców i dziewczynki w wieku 9-12 lat. Natomiast jeśli masz młodsze lub starsze dziecko, nic nie stoi na przeszkodzie. Zgłoś nam ten fakt, wypełniając poniższy formularz, a my poinformujemy Cię gdy grupa będzie startować z treningami.

Nie tylko piłka nożna

Oczywiście piłka nożna będzie dla nas priorytetem, ale chcemy aktywizować również czas poza boiskiem czy salą gimnastyczną. Planujemy wyjazdy na turnieje, do zoo, do aquaparków czy też innych form aktywności czasu z młodzieżą. Wszelkie pomysły i pomoc w realizacji mile widziana.

Treningi Zimą

Zimą, a właściwie od Listopada przenosimy zajęcia na sale szkole. Poinformujemy Cię sms, w jakiej szkole i o której godzinie będą prowadzone zajęcia. 

Trenerzy

Aktualnie trenerem jest Mateusz Leman. Właściciel agencji marketingowej WILK, gdzie pomaga przedsiębiorcom zadbać o wizerunek w Mediach Społecznościowych, pomaga zwiększać sprzedaż oraz zajmuje się projektowaniem stron internetowych oraz nagrywaniem i montażem filmów wideo. Organizator Pikniku z Wilkiem, Włodarz Ligi FSL oraz dwóch drużyn piłkarskich: “Młode Wilki” oraz “Wilki”. 

(Na zdjęciu po lewej)

Więcej o Mateuszu: 
W 5 i 6 klasie grał w zespole Wdy Świecie, gdzie trenował pod okiem Kazimierza Arbata i dwukrotnie z drużyną zdobyli 2 miejsce w lidze wojewódzkiej. Później lekarze zabronili grać w piłkę, grożąc wózkiem inwalidzkim. Dla młodego Mateusza poza piłką nie liczyło się nic więcej, tak więc pogrywał on na różnych nieoficjalnych meczach między wioskami, a następnie w Technikum występował w barwach Sparty Przysiersk przez 3 sezony. Ponownie liczne kontuzje pogrzebały myśli o karierze zawodowego piłkarza. Przez kolejne 8 lat trenował i rozwijał się jako Trener Kalisteniki w Street Worokut Świecie – gdzie wspólnie z Dawidem i Sebastianem rozwijali w Świeciu ten klub. W sercu jednak czuł, że piłka nożna to jego powołanie. Tak też w roku 2021 postanowił, że ponownie da sobie szansę i zaczął zbierać społeczność, która gra w piłkę nożną. 

Zapisz dziecko

Pierwszy trening jest bezpłatny, także wystarczy uzupełnić poniższe dane i przyjść z dzieckiem na zajęcia wybranej grupy treningowej.

Wesprzyj naszą działalność

Zostaw nam swój adres email, a odezwiemy się do Ciebie gdy otrzymamy zgłoszenie o wsparcie naszej działalności.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Zapisz dziecko do drużyny Młode Wilki

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top