Zieloni Łąg z drugim kompletem punktów

Piłkarze z Łęgu poszli za ciosem i w niedzielę odnieśli drugie zwycięstwo w naszej lidze za cztery „oczka”, dzięki czemu awansowali na 3. miejsce w tabeli.

Spis treści

Sebastian Borek Sędzia Młodzieżowej Ligi Wilka

Arbiter spotkania: Sebastian Borek

“Jako sędzia z ponad 8-letnim doświadczeniem stwierdzam, że atmosfera w Wilku podczas rozgrywanych meczów jest wspaniała. Aż chce mi się tutaj przyjeżdżać!”

1. mecz 5. kolejki: MŁODE WILKI LATO – ZIELONI ŁĄG 3:6 (1:2) – karne 1:2

Na otwarcie wietrznej 5. kolejki obejrzeliśmy wyrównane spotkanie, z wieloma sytuacjami bramkowymi. W 1. części dwukrotnie prowadzenie obejmowali Zieloni. Drugi gol dla nich padł po samobójczym trafieniu Huberta Węsierskiego. Na 1:1 bramkę dla świecian strzelił Kaspian Środulski. Pierwsze minuty po przerwie należały do zawodników z powiatu chojnickiego, którzy w 25. min. prowadzili już 4:1, a mogli wyżej. Najpierw trafił po rzucie rożnym Adam Lackowski-Duzowski, a 180 sekund później Paweł Nakielski. Jednak Młode Wilki nie zmierzały oddać punktów bez walki. Sygnał do ataku dał Tomek Śmieszny, a za chwilę na 3:4 trafił Illiya Sredniev. Zapędy gospodarzy szybko ostudził w 28. min. najlepszy strzelec Zielonych Paweł Nakielski, a 46 sekund później Stanisław Targaczewski podwyższył na 6:3. Świecianie mieli jeszcze znakomitą okazję do zmniejszenia rozmiaru porażki, ale rzutu karnego w ostatniej minucie nie wykorzystał Filip Osikowski.

MW Lato: Kaspian Środulski, Tomek Śmieszny, Illya Sredniev.

Zieloni: Paweł Nakielski 3, Adam Lackowski-Duzowski, Stanisław Targaczewski, Hubert Węsierski (samobójcza).

Paweł Nakielski (Zieloni).

nie było w tym meczu.

Galeria Zdjęć

Mateusz Leman Wilk Świecie

Mateusz Leman

Organizowana przez nas Młodzieżowa Liga Wilka to świetna alternatywa dla rozgrywek PZPN. To  miejsce do rozwoju zawodników, którzy nie łapią się do podstawowego składu, czy też drużyn turniejowych. Tylko przez aktywne uczestnictwo w rozgrywkach Ci młodzi zawodnicy mogą zdobywać doświadczenie.

Już dziś zgłoś swój zespół do Nowego Sezonu Młodzieżowej Ligi Wilka w roku 2024!

Nowe reguły, nowe zasady — jeszcze więcej przyjemności z gry! Napisz i zapytaj o szczegóły.

Scroll to Top