Zieloni Łąg z drugim kompletem punktów

Piłkarze z Łęgu poszli za ciosem i w niedzielę odnieśli drugie zwycięstwo w naszej lidze za cztery „oczka”, dzięki czemu awansowali na 3. miejsce w tabeli.

Spis treści

1. mecz 5. kolejki: MŁODE WILKI LATO – ZIELONI ŁĄG 3:6 (1:2) – karne 1:2

Na otwarcie wietrznej 5. kolejki obejrzeliśmy wyrównane spotkanie, z wieloma sytuacjami bramkowymi. W 1. części dwukrotnie prowadzenie obejmowali Zieloni. Drugi gol dla nich padł po samobójczym trafieniu Huberta Węsierskiego. Na 1:1 bramkę dla świecian strzelił Kaspian Środulski. Pierwsze minuty po przerwie należały do zawodników z powiatu chojnickiego, którzy w 25. min. prowadzili już 4:1, a mogli wyżej. Najpierw trafił po rzucie rożnym Adam Lackowski-Duzowski, a 180 sekund później Paweł Nakielski. Jednak Młode Wilki nie zmierzały oddać punktów bez walki. Sygnał do ataku dał Tomek Śmieszny, a za chwilę na 3:4 trafił Illiya Sredniev. Zapędy gospodarzy szybko ostudził w 28. min. najlepszy strzelec Zielonych Paweł Nakielski, a 46 sekund później Stanisław Targaczewski podwyższył na 6:3. Świecianie mieli jeszcze znakomitą okazję do zmniejszenia rozmiaru porażki, ale rzutu karnego w ostatniej minucie nie wykorzystał Filip Osikowski.

MW Lato: Kaspian Środulski, Tomek Śmieszny, Illya Sredniev.

Zieloni: Paweł Nakielski 3, Adam Lackowski-Duzowski, Stanisław Targaczewski, Hubert Węsierski (samobójcza).

Paweł Nakielski (Zieloni).

nie było w tym meczu.

Galeria Zdjęć

Wilczy Newsletter

Raz w miesiącu otrzymaj podsumowanie artykułów na swój adres e-mail.

Newsletter

Podobało się?

Jeśli ten artykuł dostarczył Ci ciekawych informacji, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się nim na swoich social mediach. Wystarczy, że klikniesz wybraną ikonkę poniżej.

Zieloni Łąg z drugim kompletem punktów

Udostępnij!

Sprawdź również!

Sprawdź, co jeszcze warto przeczytać na naszym blogu.

Dołącz do Wilka!

Wybierz jedną z naszych aktywności i zapisz się na próbne zajęcia.

Scroll to Top